Relaxaci vnímáme jako nutnou součást života v době, která svými technologiemi a nároky vytváří na lidi neustálý tlak a stres.

Projekt s názvem HumanRelax chce vyvíjet a nabídnout lidem výrobky, které podporují hlubokou relaxaci spojenou s dosažením stavu FLOW.

Vitalizační směs CCB a následně FlowDisc z CCB směsi vyvinuly spojenými silami CENTRUM SERAFÍN a VIAHUMAN, které spojuje zájem o energetické procesy, energeticko-harmonizační výrobky a Kosmické principy obecně.

Spojení zkušeností a osobního naladění obou subjektů přineslo vytvoření nového společného projektu a nové značky HUMAN RELAX, která zaštiťuje a vyrábí FlowDisc.

humanrelax-logo-white

Další připravované FLOW výrobky

FLOW znamená napojení a proudění energií. Jedním z důvodů, proč energie u FlowDiscu tak mohutně proudí, je speciální směs CCB, ze které je vyrobený (40% čistého Křišťálu, 20% Barytu, Carbometum®, superčisté Zlato, superčistá Platina … )

Tato mimořádná vitalizační směs přímo láká a vybízí také k využití u jiných výrobků a jinými způsoby. Jednou ze zajímavých možností je nabídnout lidem pytlovanou CCBsměs, např. pro vytvoření podlahy ve sprchovém koutě, kde energetická vitalizační směs ve styku s vodou a s bosýma nohama, má obvzláště mimořádný smysl.

Velký vliv vnímáme již u samotného hexagonového reliéfu na povrchu FlowDiscu. Mimo jiné má v sobě prvky přírodního Zlatého řezu podobně jako u květu slunečnice a současně základní principy posvátné kosmické geometrie. Reliéf lze využit jako mimořádně silný Tvarový zářič a rádi bychom jej nabídli vyrobený z jiného materiálu (aby to bylo lehké) k zavěšení na zeď. Tvarový zářič by tak mohl působit v prostoru, třeba na úrovni hlavy někde v kanceláři a ještě by mohl být navíc i dizajnovou ozdobou kanceláře.

Zkoušíme také nanášet na FlowDisc povrchově pevné vločkové Zlato, Stříbro v kombinaci s Carbometum® a různými druhy krystalů. Ukázky originálních úprav najdete na stránce Další informace a souvislosti.

 

Možností využití speciální směsi CCB je zdá se velmi mnoho, a to je dobře. Je RaDostí být u toho a mít možnost takto tvořit.

381
DSC_4113 - kopie
DSC_4492
311