složení materiálu a působení


směs „CCB“ = čistý Křišťál + Carbometum® + Baryt + Zlato + Platina

 

Lidé obecně milují krystaly, kameny a přírodniny. Cítí, že působí na naše těla harmonizujícími principy.

Materiálové složení Flow Discu vychází jak z nejmodernějších výzkumů a nejmodernějších patentovaných technologií, tak současně z prastarých znalostí lidstva ohledně působení krystalů a minerálů na biopole. Tak byla postupně vyvinuta speciální vitalitzující a harmonizující směs „CCB“.

Ve směsi CCB je obsaženo maximální možné množství čistého krystalického křišťálu (40%), přičemž čistota křišťálu je vyšší než 99,4%. Tuto výjimečnou přírodní krystalickou směs doplňuje dále speciální revitalizující složka Carbometum®, která ve spolupráci s křišťálem vytváří synergické harmonizující efekty. Ve směsi je také mimořádně veliké množství čistícího minerálu Baryt (20%). Tato speciální směs obsahuje navíc i miliardy rozptýlených atomů superčistého Zlata (čistota vyšší než 99,99%) a také miliardy atomů Platiny (čistota vyšší než 99,99%).

Představte si, že sedíte u počítače a pod stolem máte uhrančivě krásný Disc, na který když si odložíte své unavené nohy, tak první, co ucítíte je příjemná reflexní masáž chodidel. Za další chvíli se dostaví také energetická relaxace díky speciálnímu složení materiálu Flow Discu.

C = Crystal

čistý Křišťál – harmonizuje

C = Carbometum®

Carbometum® – revitalizuje

B = Baryt

Baryt – čistí od záření

Baryt je dokonalým materiálem pro odstínění všudypřítomného škodlivého záření. Barytová složka ve směsi umí téměř až se zázračnou účinností čistit prostor od škodlivých vlivů všudypřítomného záření (WIFI, elektromagnetické záření, vysílače, mobily, vysokofrekvenční záření atd.) Všudypřítomný Elektromagnetický smog s vysokofrekvenčním zářením je strašákem budoucnosti, neboť se jejich hodnoty každým rokem doslova znásobují. Vědci hledají za katastrofální ztrátou množství a aktivity mužských spermií právě toto záření.

Není se co divit, živé buňky přece pracují s těmi nejjemnějšími energiemi a signály, tak jak by je nemohlo poškozovat tvrdé vysokofrekvenční záření, které lehce proniká i skrze betonové zdi. Zde o čistících účincích Barytu více

ukázka fascinující míry čištění Flow Discu od škodlivého záření

Video dokumentuje měření škodlivého záření generovaného z různých zdrojů, konkrétně mobilního telefonu, LED žárovky, WiFi routeru, notebooku a zářivky. Měření ukazuje hodnoty v přítomnosti Flow Discu a bez něj. Kromě intenzity elektrického pole (V/m) byla u WiFi routeru pracujícího na velmi škodlivé frekvenci 5,4 GHz měřena také hustota radiace mW/m².

Ve všech případech byly naměřeny obrovské hodnoty útlumu záření. Tento útlum záření se přímo rovná míře čištění prostoru od škodlivého záření. Např. u WiFi routeru se míra čištění pohybuje kolem neuvěřitelných 93%. Vezmeme-li v úvahu všechny měřené typy zdrojů záření, potom průměrná hodnota čištění Flow Discem je 85%.

Měřeno přístrojem EMF meter TRIFIELD model TF2. Parametry: Electric_Frequency Range 40 Hz – 100 KHz, Accuracy ±5% @ 50/60 Hz, Maximum Range 1000 V/m, Sensitivity (Resolution) 1 V/m. RF Microwave_Frequency Range 20 MHz – 6 GHz, Accuracy ±20% @ 1 GHz, Maximum Range 19.999 mW/m2, Sensitivity (Resolution) 0.001 mW/m2.

Na počátku naší snahy vytvořit směs prospěšnou pro živé organismy, byl záměr využít skvělý Švýcarský patent. Jedná se o Carbometum®, který je důležitou součástí směsi CCB.

Carbometum® je speciálním patentovaným postupem vitalizovaný uhlík, na který jsou navázané speciální částečky vybraných minerálů, kovů a také křemíku. Síla Carbometa spočívá také v tom, že obsahuje prvky pěti elementů.

Carbometum® díky navázaným látkám a prvkům vykazuje silné a dobře měřitelné revitalizující účinky na biopole. Objevitelem vitalizační úpravy uhlíku je švýcar ing. Karl Grieder.

Z této směsi bylo postaveno již mnoho celých staveb, např. škola Rudolfa Steinera v švýcarském Prattelnu, která prokázala velmi silné bioenergetické ozdravné účinky.

Kromě vitalizující funkce Švýcarské směsi Carbometum®, dochází díky obsaženému biologickému uhlíku ve FLOW DISCU také k žádoucím přenosům stopového množství uhlíku. K čemu je to dobré? Příroda nezná boty, a proto vše co chodí po planetě Zemi, neustále nasává skrze kůži stopové množství uhlíku, který je např. ve formě popílku všude na povrchu Zemském. Lidská těla jsou vytvořena dokonale a proto jsou stopovému uhlíku přizpůsobena. Sama konstrukce lidského těla je kompletně založena na strukturách uhlíku. Lidská těla mají být ve fyzickém kontaktu se zemí a s jejími minerály a s jejím uzemňujícím energetickým polem. Dnes už víme, že pozitivní vliv přírodního stopového množství uhlíku je mnohem větší, než se kdy dříve tušilo. Toto téma je předmětem mnoha moderních sofistikovaných patentů (např. geniální systém zdravých bot „Boty Hanák“ toho plně využívají). Uhlík je základním prvkem všeho živého na Zemi, vytváří v těle řetězce. Jeho úkolem je zamezit předávání valenčních elekronů mezi ostatními prvky, aby v těle nedocházelo k nežádoucím biochemickým procesům. Uhlík má vlastnosti antipachové, antibakteriální, protiplísňové. a vytváří hygienické prostředí (je to např. vhodné pro lidi s diabetickými potížemi, s gangrénami, s bércovými vředy, plísněmi atd.)

miliardy atomů Zlata a Platiny ve Flow Discu

Speciální směs CCB je unikátní také z pohledu Aurické složky (z hlediska přenosu infoenergetických polí.) To je ve směsi CCB významně podporováno rovnoměrným rozptýlením superčistého Zlata a Platiny na atomární úrovni (čistota vyšší než 99,99%). Při výrobě směsi CCB je používána speciální informačně ošetřená voda obsahující monoatomické Koloidní Zlato a Platinu. Vše je dále navibrováno také ve zpívajících Křišťálových Pyramidách. Zde o tom více

Zlato + navibrování

Zlato má značku Au neboť se jmenuje AURUM (vyzařování). Toto vyzařování si umí načítat Lidská AURA. Zlato pomáhá Lidskou AURU harmonizovat, a nejen to. Zlato se vždy používalo k rozšiřování vědomí, k duchovní práci. Nejstarší texty z dávnověku uvádí, že zlato není materiál, nýbrž že je duchovní látkou. Zlato zklidňuje, pomáhá k nadhledu, rozšiřuje vědomí, zvyšuje IQ, harmonizuje, zvyšuje neuronální vodivost, zlepšuje paměť, zvyšuje kreativitu. Jsme také přímo výrobci navibrovaného čistého Koloidního Zlata. Každý Flow Disc (a směs CCB obecně), obsahuje celkově miliardy a miliardy atomů Zlata. Zde o našich koloidech více.

Platina + navibrování

Při spojení Platiny se Zlatem dochází k navyšování intuice a synchronicity a jejího uvědomování. Platina umožňuje navyšování uvědomění ve vlastním životě. Pomáhá převádět myšlenky do reality. Platina pomáhá čistit spojení mezi éterickými těly. Zlepšuje jejich vzájemnou komunikaci a výměnu energií. To směruje člověka z duality do jednoty. Lépe vnímáme řetězce příčin a následků. Nereagujeme odvetou, nevytváříme polaritu a tím negativní karmu. Dokážeme lépe zůstávat klidní, nestranní, přirozeněji jednáme s laskavostí. Platina nám pomáhá být současně v obou odlišných realitách. Napojuje na Zdroj. Zde o našich koloidech více.

Ukázka, kolik Barytu (1,1 Kg) obsahuje Flow Disc. Úžasný čistící Baryt tvoří 20% materiálu Flow Discu.

IMG_20230719_091309 OK
Osobní zkušenost lékaře, který používá Flow Disc
MUDr. Stanislav Rössler:

„…V práci často používám svalový test, udělal jsem pokus: U manželky ukazoval svalový test slabou reakci na bederní páteř a tlusté střevo, pak si stoupla na Flow Disc a sval byl pevný, opakovaně. Dokonce je svalový test pevný, i když stojí na Discu a má mobil u hlavy, což jinak bez Flow Discu není možné. Stejně pokus dopadl i se mnou, manželka umí svalový test, ruka pevná všude, i s mobilem u hlavy, pokud stojím na Flow Discu.“

Kombinace Barytu a Posvátné Kosmické Geometrie se ukazuje jako velice účinné řešení eliminace škodlivého záření mobilů.

Více osobních zkušeností s Flow Discem najdete zde