další informace a souvislosti


Flow Disc vyvinula společnost Human Relax. Ve znaku má symbol Vah a Merkaby. Na miskách Vah je Člověk a Relaxace, neboť vše je o rovnováze.

 

Flow Disc úpravy

I když je každý jeden Flow Disc nesmírně silným portálem, přesto nám tvůrcům Flow Discu to nedá, abychom nezkoušeli a netvořili dál. Díky tomu průběžně vznikají nové a jedinečně upravované varianty Flow Disců. Podstatou všech dodatečných úprav je kreativní ruční doplnění Flow Discu o další, tentokrát již povrchové materiály jako jsou: Carbometum®, čisté vločkové žluté Zlato, bílé Zlato, čisté vločkové Stříbro, Fotonické pigmenty, dubové dřevo, různé druhy krystalů, a další.

Různých dodatečných úprav se nabízí nespočet. Každý upravovaný kus je velmi výrazným a jedinečným originálem. Ceny takových Flow Disců jsou o něco vyšší a to z důvodů nákladů na dodatečné ušlechtilé materiály a také z důvodů mimořádné ruční pracnosti.

CENA: 14.400 Kč

Cena ručně doupravovaných Flow Disců je 14.400 Kč. Často se nám stává, že upravovaný originální Flow Disc si najde svého pánečka, který se do něj zamiluje doslova na první pohled a cítí, že žádný jiný nechce, a že právě ten Flow Disc je pro něj, či pro ni, tím pravým. Vzhledem k jedinečnosti a náročnosti tvorby, jejich výroba nestačí pokrývat poptávku. Úpravy na Flow Discích probíhají pouze když je tvůrčí inspirace a když se sejdou ty správné okolnosti. Tvoří se v RaDosti a pro RaDost, nikoliv na počty kusů.

Zde v galerii si můžete prohlédnout některé úpravy Flow Discu

Je upravený Flow Disc lepší ?

Na tuto otázku odpovídáme velmi často. Provedli jsme proto také měření účinnosti čištění od záření u různých druhů Flow Disců. Výsledky dopadly u všech Flow Disců stejně. Průměrná míra čištění intenzity elektrického pole (V/m) u zapnutého mobilu vychází na 92%, a to jak u jednobarevných, tak i upravovamých Flow Disců. Všechny jsou tedy stejně účinné. A to je skvělé. Je vidět, že u Flow Discu dražší neznamená lepší. Znamená to jiné, jedinečné, ale ne lepší. A je také úžasné, jaké míry čištění je dosahováno. 92% je jednoduše famózní. V čem spatřujeme hlavní přínos upravených Flow Disců je skutečnost, že tzv. „zamilovaný“ uživatel do toho svého upraveného Flow Discu se nachází v jiném nastavení (v „zamilovaném“ stavu). A právě nastavení uživatele, hraje klíčovou roli v tom, co se bude aktuálně dít při používání Flow Discu.

Upravení Flow Discu „na míru“ dle nacítění

Flow Disc je možné také upravit přímo pro potřeby a stav konkrétního uživatele, aby mu harmonicky prospíval vzhledem k jeho životní situaci (např. zdrav. stavu atd). Je to velice žádaný způsob pořízení Flow Discu. Tento způsob tvoření Flow Discu má však svoje specifika. Vyžaduje to určité vstupní informace o uživateli, nelze jej vytvářet plánovaně, ale teprve ve chvíli, kdy přijde napojení a insipirace. U Flow Discu „na míru“ si nelze určovat, jaké konkrétní prvky má nebo nemá obsahovat. Výsledná konstelace úpravy Flow Discu „na míru“ je výsledkem nacítění se na daného uživatele, proto úprava plně zrcadlí obdrženou inspiraci v napojení. Celý tento proces samozřejmě zabírá více času a energie při výrobě, proto i cena je o něco málo vyšší. Flow Disc „na míru“ se vytváří po osobní konzultaci (lze i na dálku, telefonicky či e-mailem a pod.).


hlubší info k obsažené kosmické geometrii

 

Hlubší pochopení základních Kosmických principů, jako je např, Posvátná Geometrie, Kosmická Numerologie, Kosmická Symbolika, Řeč Univerza, Energetické procesy, to vše přináší hlubší propojení s Kosmickými silami, které utváří Univerzum.

Vědomí, a to ať už si představíme Kosmické vědomí, anebo naše vlastní vědomí, prostě vědomí obecně, tak vědomí jako takové, je hnací silou a hybatelem událostí. Nikoliv hmota. Vědomí je hybatelem událostí, je příčinou kauzality. Vědomí formuje energie, Vědomí tvoří. A proto nám může v našich životech tolik pomáhat hlubší pochopení základních Kosmických principů.

0              1              2              3              4              5              6              7              8              9              10              11              12              13              14              144                          ֍

Níže najdete odkazy s různými, vzájemně propojenými tématy, které jsme dlouhodobě zkoumali a se kterými jsme doposud hlouběji pracovali. Velmi doporučujeme jejich hlubší prozkoumání. Pokud si v nich najdete právě tu svoji „AHA“ informaci, anebo s něčím budete rezonovat, potom budeme spokojení, že jsme malinkou troškou mohli přispět k novému a hlubšímu vnímaní světa.


 

doporučujeme k Flow Discu

 

VIA HUMAN + CENTRUM SERAFÍN se již nějakou dobu věnuje bádání, hledání, vývoji, tvoření, a současně také výrobě, v nejrůznějších oblastech Energií, Symboliky, Numerologie, Materiálů, Harmonizérů vody, Harmonizérů prostoru, atd. Jedním z našich dalších počinů je právě Flow Disc. Vše holisticky souvisí se vším. Proto jsme přesvědčeni, že i mnohé jiné naše výtvory jsou v holistické harmonii s Energiemi a informační matricí ukrytou ve Flow Discu. Společně tak mohou s Flow Discem vytvářet synergické efekty.

  • Např. skvělá Harmonizační Karafa s vodou od společnosti VIA HUMAN, nabitá energiemi Flow Discu, může člověku prospívat zázračnými účinky navibrované vědomé vody. 
  • Harmonizační krystalové poháry, harmonizačí krystalové svícny, …
  • Anebo jiný příklad: po prostudování úžasné Kosmické Numerologie od CENTRA SERAFÍN pomocí Karet SVĚTLO ČÍSEL, se mohou při užívání Flow Discu probouzet nové obasti neomezeného tvůrčího potenciálu.
  • Další mimořádně silnou entitou k pyramidálnímu Flow Discu Vám může být zpívající křišťálová Pyramida.

 

naše tipy, co by mohlo být prospěšné propojovat s účinky Flow Discu


Flow Disc samolepky

sticker for notebook 2

Chystáme také nejdostupnější variantu mimořádně silného tvarového zářiče Flow Discu a to ve formě samolepek. Samolepku je možno nalepit například na horní víko notebooku a takto svým záměrem veškerý obsah notebooku chránit na úrovni vědomého tvoření. Uvědomme si, že tvoření se meze nekladou, a že to co ve skutečnosti hýbe světem je myšlenka a záměr.


další chystané „Flow“ výrobky

silný tvarový zářič na zeď, do vody do vany …

 

Zvažujeme také jiné způsoby využití mimořádně silného Tvarového zářiče Flow Discu. Jeho vzor bychom rádi nabídli vyrobený z jiného materiálu (aby to bylo lehké) k zavěšení na zeď. Tvarový zářič by tak mohl působit v prostoru, třeba na úrovni hlavy někde v kanceláři a ještě by mohl být navíc i dizajnovou ozdobou kanceláře. Máme velmi zajímavé výsledky při použití tištěného Flow Discu přímo ve vodě při koupání. Flow Disc předává vodě ve vaně informační strukturu a ta působí pozitivně na koupajícího se. Zatím však stále ještě nejsme spokojení s kvalitou provedení 3D tisku.