další informace a souvislosti


Flow Disc vyvinula společnost Human Relax. Ve znaku má symbol Vah a Merkaby. Na miskách Vah je Člověk a Relaxace, neboť vše je o rovnováze.

 

Flow Disc s různými úpravami

 

Nedá nám to, abychom nezkoušeli vtělit do Flow Discu další ušlechtilé materiály a prvky. Postupem času tak vznikají různé úpravy a různé dizajny.

UŠLECHTILÉ MATERIÁLY. Na povrchu Flow Discu zkoušíme přidávat čisté vločkové Zlato, čisté vločkové Stříbro, různé typy Krystalů (Křišťál, Aquamarín, Lapis Lazuli, Růženín, Jadeit, Sodalit, Ametyst, České Granáty, Karneol a další), dále Dubové dřevo, povrchové Carbometum, Pryskyřici… Sami jsme zvědaví, co další vývoj ohledně přidaných ušlechtilých materiálů ještě přinese.

NOVÉ PRVKY A DIZAJN. Zkoušíme také využívat nanášení ušlechtilých barevných pigmentů, přičemž některé z nich jsou zajímavé tím, že ve tmě vyzařují jemné tlumené světlo, což vytváří uchvacující světelné vzory a tvary. Neustále nás překvapují nové a nové možnosti. Jednou z nich je například nanesení hrubého povrchu na část Flow Discu, čímž se vytváří zajímavé kontrasty.

ZAMĚŘENÍ A ZÁMĚR. Postupem času také zjišťujeme, že je zájem ze strany klientů o přizpůsobení Flow Discu konkrétnímu uživateli, například pro lepší průběh uzdravování při konkrétní dlouhodobé, anebo závažné nemoci. V takovém případě je dobré při tvorbě Flow Discu nechat se vést nacítěním na daného klienta. Taková práce je sice pracná a náročná, ale je smysluplná, naplňující a objevitelská.

 

Zde v galerii si můžete prohlédnout některé úpravy Flow Discu

hlubší info k obsažené kosmické geometrii

 

Hlubší pochopení základních Kosmických principů, jako je např, Posvátná Geometrie, Kosmická Numerologie, Kosmická Symbolika, Řeč Univerza, Energetické procesy, to vše přináší hlubší propojení s Kosmickými silami, které utváří Univerzum.

Vědomí, a to ať už si představíme Kosmické vědomí, anebo naše vlastní vědomí, prostě vědomí obecně, tak vědomí jako takové, je hnací silou a hybatelem událostí. Nikoliv hmota. Vědomí je hybatelem událostí, je příčinou kauzality. Vědomí formuje energie, Vědomí tvoří. A proto nám může v našich životech tolik pomáhat hlubší pochopení základních Kosmických principů.

Níže najdete odkazy s různými, vzájemně propojenými tématy, které jsme dlouhodobě zkoumali a se kterými jsme doposud hlouběji pracovali. Velmi doporučujeme jejich hlubší prozkoumání. Pokud si v nich najdete právě tu svoji „AHA“ informaci, anebo s něčím budete rezonovat, potom budeme spokojení, že jsme malinkou troškou mohli přispět k novému a hlubšímu vnímaní světa.


 

doporučujeme k Flow Discu

 

VIA HUMAN + CENTRUM SERAFÍN se již nějakou dobu věnuje bádání, hledání, vývoji, tvoření, a současně také výrobě, v nejrůznějších oblastech Energií, Symboliky, Numerologie, Materiálů, Harmonizérů vody, Harmonizérů prostoru, atd. Jedním z našich dalších počinů je právě Flow Disc. Vše holisticky souvisí se vším. Proto jsme přesvědčeni, že i mnohé jiné naše výtvory jsou v holistické harmonii s Energiemi a informační matricí ukrytou ve Flow Discu. Společně tak mohou s Flow Discem vytvářet synergické efekty.

  • Např. skvělá Harmonizační Karafa s vodou od společnosti VIA HUMAN, nabitá energiemi Flow Discu, může člověku prospívat zázračnými účinky navibrované vědomé vody. 
  • Harmonizační krystalové poháry, harmonizačí krystalové svícny, …
  • Anebo jiný příklad: po prostudování úžasné Kosmické Numerologie od CENTRA SERAFÍN pomocí Karet SVĚTLO ČÍSEL, se mohou při užívání Flow Discu probouzet nové obasti neomezeného tvůrčího potenciálu.
  • Další mimořádně silnou entitou k pyramidálnímu Flow Discu Vám může být zpívající křišťálová Pyramida.

 

Předkládáme vám proto s dovolením naše tipy, co by mohlo být prospěšné propojovat s účinky Flow Discu.